Company Logo
zámečnická pohotovost působící na území hl. m. Prahy a okolí Zabouchli jste si dveře? Ztratili jste klíče a nemůžete se dostat domů? Nebo se ve vašem okolí začaly objevovat krádeže a vy potřebujete lépe zabezpečit svůj byt či rodinný dům ? Pak jste na správné adrese. Naše zámečnická pohotovost Vám pomůže. Naše firma se zabývá otevíráním zabouchnutých či zamčených dveří, opravami dveří a zámků, montážema bezpečnostních prvků jako např. přídavné zámky, bezpečnostní závory. Dále provádíme sjednocování a přestavby vložek. Naše firma si poradí téměř se vším , co souvisí se zámky, klíči a bezpečnostním zamykáním BYTŮ - TREZORŮ - AUT.


Něco o naší zámečnické pohotovosti

Přesto, že jsme na trhu teprve od roku 2007, nejsme žádní nováčci. Našim cílem bylo zajistit v odvětví zámečnických prací zdravou konkurenci a nabídnout tak zákazníkovi možnost většího výběru. Naše zámečnická pohotovostní firma nabízí své služby nejen jednotlivým zákazníkům, ale zajišťuje také nepřetržitou zámečnickou pohotovost v podobě dlouhodobé spolupráce různým správním firmám, družstvům a pod. Mezi firmy , kterým zajišťujeme smluvní pohotovost patří např. :

 

 

 

Dále pak spolupracujeme s řadou Pražských Hostelů, státní Policií, městskou Policií a dalšími státními i nestátními institucemi.

 

Jste bytové družstvo ? Nebo firma zajišťující správu bytových domů ? Shánite někoho na zajištění zámečnických služeb pro vaše nájemníky ? Pak nás neváhejte kontaktovat. V případě dlouhodobé spolupráce pro vás rádi vytvoříme individuální cenovou nabídku našich služeb.Picture

Zamecnictvi


© 2014 - COPYRIGHT Kasaři.cz ® | webdesign by Gummo

Zámečník Praha Braník : Zámečník PrahaKONTAKT


KASAŘI.cz ®
Jiří Hanuš
Jílovská 1158 - Praha 4 , Braník
IČ: 86593994
Mob: +420 608 251 339
DIR: +420 775 907 561

Martin Šikýř
Zárubova 508 - Praha 4, Kamýk
IČ: 74684264
Mob: +420 606 948 858
DIR: +420